22 stycznia 2013

SPAM

Staram się przeczytać wszystkie blogi, które podajecie. Ale linki podawane pod rozdziałami NIE SĄ TOLEROWANE, dlatego pilnujcie się, proszę. ;)

126 komentarzy:

 1. Zapraszam Cię serdecznie do mnie. Może akurat zainteresuję Cię historia mojego opowiadania! www.sensitive-touch.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie na http://narryloveforever.blogspot.com/ Mam nadzieję, że opowiadanie Ci się spodoba. Pozdrawiam.
  PS Mogłabyś informować mnie o nowych rozdziałach na moim blogu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam serdecznie http://doyouknowiloveyou1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam Cię na http://idontknowwhybutimissyou.blogspot.com
  mam nadzieję, że Ci się spodoba ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. serdecznie zapraszam Cię na http://nie-mozna-sie-oswoic.blogspot.com, liczę że wyrazisz swoją opinię i Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam cię na http://makedreamscometrueaslongaspossible.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. na samym wstępie chciałabym przeprosić za spam.
  na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com pojawił się już szósty rozdział z perspektywy Pandory - czyli jednej z pacjentek.
  zachęcam do przeczytania oraz do wyrażenia szczerej opinii na jego temat.
  zapraszam także na naszego nowego bloga http://drunk-sweet-and-stoned.blogspot.com/ którego zaczniemy prowadzić po zakończeniu obecnego. na razie można zapoznać się z fabułą oraz z bohaterami, którzy będą tam występować :)
  pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeżeli chcesz poznać historię prawdziwej przyjaźni i cenę sławy oraz spełnionych marzeń, serdecznie zapraszam Cię do mnie na :
  http://behind-of-the-scene.blogspot.com/
  Pozdrawiam ; ]

  OdpowiedzUsuń
 9. Lily to dziewczyna o charakterze adekwatnym do koloru włosów.
  James zawsze dostaje to czego chce...Czy tym razem będzie tak samo?? Przekonaj się!! Zapraszam do śledzenia historii burzliwej miłości rodziców Harr'ego Pottera.

  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na nowy rozdział :) www.otchlan-czasu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. http://alice-louis-sophie-withroadofthemusic.blogspot.com/
  zapraszam na opowiadanie pisana na podstawie filmu August Rush. Nie które informacje zostały zmienione i dodali zostali chłopcy z 1D

  OdpowiedzUsuń
 12. '' Audrey wcale nie cieszy się z powodu dwutygodniowego wyjazdu na Karaiby. Co za przyjemność spędzać ferie z mamą i tatą, przyjaciółmi rodziców oraz ich okropnym synem, którego nie znosi od lat? Rodzice jednak nie dają się przekonać, żeby pojechać bez niej. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe dwa tygodnie będą najgorszymi w jej życiu. Martynika, tropikalna wyspa na Morzu Karaibskim okazuje się jednak prawdziwym rajem.
  A w raju nie może zabraknąć Adama.
  Tyle że ten ma na imię Harry.''
  Serdecznie zapraszam Cię na mojego bloga
  ( odrobina-nieba6.blogspot.com ) i zachęcam do przeczytania. Byłabym wdzięczna, gdybyś zamieściła tam swój komentarz, w którym oddałabyś swoją opinię oraz, jeżeli Ci się spodoba, dodała się do obserwatorów. Byłoby mi bardzo miło.
  Buziaki ! xoxo

  OdpowiedzUsuń
 13. "Od ponad pięciu miesięcy na mojej twarzy nie zagościł nawet nikły cień uśmiechu. Każdego dnia zadawałam sobie jedno pytanie: dlaczego ja? Nie znałam odpowiedzi, nie przypuszczałam, komu tak bardzo zależało na zniszczeniu mnie. Nic. Pustka. Zero wyobrażeń. Zero domysłów."

  Na http://slowa-nic-nie-znacza.blogspot.com/ pojawił się pierwszy rozdział. Zapraszam do czytania i wyrażania swojej opinii.

  OdpowiedzUsuń
 14. "Toczyłam walkę ze sobą, nie wiedząc w co uwierzyć. Każde słowo w mojej głowie o nim, sprawiało mi ból. Ból z którym pomału przestawałam walczyć. Dawałam mu szanse, aby przejął cale moje ciało; aby mnie zniszczył do końca."
  Serdecznie zapraszam na nowy, już z 7 rozdział na blogu:
  http://milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com/
  Pozdrawiam gorąco, Jula :P

  OdpowiedzUsuń
 15. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Serdecznie zapraszam do siebie http://drop-of-hope.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeśli masz czas zapraszam na naszego bloga, którego otworzyłyśmy niedawno. Pojawił się już prolog oraz bohaterowie w jednej z zakładek.
  Serdecznie zapraszam do czytania i wyrażania swojej opinii :)
  http://jealous-poor-and-other.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Chciałam cię powiadomić, że na http://behind-of-the-scene.blogspot.com/ pojawił się II rozdział. Mam nadzieję, że zajrzysz i zostawisz coś po sobie ; p. Pozdrawiam Isiia ; *

  OdpowiedzUsuń
 19. Długo zastanawiałam się gdzie umieścić ten komentarz, ale w końcu zdecydowałam się tutaj. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy imagin na blogu: http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Przepraszam za spam.
  |SPAM|
  „Camp art” to letni obóz dla uzdolnionych artystyczne młodych ludzi. Miejsce położone na obrzeżu Anglii w letnie miesiące tętni życiem, i co najważniejsze, talentem. Na obozie zjawiają się również dwie przyjaciółki, które pomimo drastycznej przeszłości, starają się cieszyć z życia. Co może się wydarzyć gdy dziewczyny poczują zapach jeziora i pierwsze okrzyki nowych towarzyszy? Jak potoczy się historia zagubionej Luanny i marzycielskiej Sassy? Jak bardzo ważną rolę odegra w ich życiu przyjaźń, a jak bardzo zmienią swoje podejście do miłości? Czy są gotowe zabłądzić między paletami barw i kartkami liter by odnaleźć to czego od dawna szukały? Krótko mówiąc – czy są gotowe tworzyć własny scenariusz życia? I tym razem sposób wykonania jest, oczywiście, dowolny.
  Prolog i zdjęcia bohaterek już są – serdecznie zapraszamy.
  PS.: W opowiadaniu nie zabraknie One Direction. :)
  Zapraszam, Choco. ♥

  OdpowiedzUsuń
 21. Piąty rozdział na http://lying-naked-on-the-floor.blogspot.com/ :) Zapraszam xxx

  OdpowiedzUsuń
 22. Heeej! Chciałabym Cię zaprosić na nowy rozdział na moim blogu! :) Mam nadzieję, że zechcesz wpaść i przeczytać to co udało mi się stworzyć <3
  http://taste-your-lips.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 23. www.sameemistakess.blogspot.com - mam nadzieje,że wpadniesz i skomentujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 24. przepraszamy za poprzedni problem, wybaczysz ? :)
  dziękujemy za komentarz u nas ! ♥
  na naszym blogu http://hope-love-truth.blogspot.com pojawił się trzeci rozdział. Może cię zainteresuję <3 prosimy o szczere komentarze. xx, - Sam, Aileen, Jullie, ♥

  OdpowiedzUsuń
 25. Zostałaś nominowana do The Versatile Blogger. Szczegóły na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 7.Life is good, the way it should, the way it was meant to be. buziaki xx

  OdpowiedzUsuń
 27. Zostałaś nominowana do The Versatile Blogger. Szczegóły na moim blogu ; p.
  Pozdrawiam Isiia <3.

  OdpowiedzUsuń
 28. [spam]
  Cześć :) Chciałam cię zaprosić na naszego bloga, na którym niedawno pojawił się 1 rozdział. Liczymy na to, że przeczytasz po czym wyrazisz szczerą opinię na temat naszego bloga.
  Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia ♥
  http://jealous-poor-and-other.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Hej. Zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com Dopiero zaczynamy i liczymy na opinię. Pozdrawiam Eve;**

  OdpowiedzUsuń
 30. zapraszam na prolog:
  http://let-me-see-beneath-your-beautiful.blogspot.com xx

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam na szósty rozdział :)
  www.otchlan-czasu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na opowiadanie:http://wszyscy-maja-marzenia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. (Spam) Isabella ma 18lat.Wraz z rodzicami i bratem przeprowadza się do Londynu.Jej rodzice mają wytwórnie płytową i właśnie pod pisali kontrakt z zespołem One Direction.Czy nowo poznane osoby staną się dla Is przyjaciółmi,a może połączy ją z jednym z nich coś więcej niż tylko przyjaźń?Czy Anna zapomni o swojej przyjaciółce?
  zapraszam na blog. http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Cześć! Na pewno wiesz czemu tutaj zostawiłam taką, a nie inną wiadomość. A więc chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga, który liczy już trzy rozdziały. Jeśli wejdziesz, a Ci się spodoba, zachęcam do komentowania, dodania się do obserwatorów i zostania na dłużej. Sama wiesz, że czytelnicy to najważniejszy filar podtrzymujący opowiadanie. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam :)

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. [SPAM]
  Jess i jej przyjaciele mają zamiar spędzić święta w Nowym Yorku, ponieważ chłopcy dają koncert w Sylwestra właśnie w tym mieście. Rozkojarzeni Zayn i Jess przypadkowo wsiadają do złego samolotu. Oczywiście nie są świadomi tego, że wylądują w zupełnie obcymm kraju. Dwójka przyjaciół jest zmuszona zostać w Paryżu co najmniej jeszcze 10 dni. Czy uda im się dotrzeć na czas, by chłopcy mogli wystąpić na Times Square .? Co wydarzy się między nimi, gdy będą sami w mieście zakochanych .? Czy sytuacja z przeszłości pozostanie nienaruszona, czy dwójka przyjaciół zacznie ją mile wspominać .? Uda im się wytrzymać ze sobą te 10 dni, czy może będą na skraju zdenerwowania .? Zapraszam na bloga, na którym pojawił się pierwszy rozdział, który napisałam ja - Jess, mozesz mnie znać jako Alex :) więc zapraszam :)

  http://passion-love-trouble-hope-lie-trust.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. W gronie przyjaciół(których jest niezbyt wielu) Alex jest cichą i milczącą totalnie nie-popularną osobą. Co innego w inernecie. Prowadzi bloga dla osób z problemami i mimo iż tam ma wielu fanów to w prawdziwym świecie nie do końca potrafi się odnaleźć.
  Jej życie zmienia się z dnia na dzień, tuż po poznaniu JEGO. Tylko PRZY NIM Alex potrafi być taka jak w świecie anonimowych, tylko przy nim jest osobą jaką marzyła by się stać.

  Lecz jak pokonać fakt iż ON Jest super gwiazdą o której marzą tłumy nastolatek?

  Mam nadzieję że udało mi się ogarnąć o co biega w mojej historii:D:D

  Zapraszam do mnie na opowiadanie:]
  maianrock.blogspot.com
  proszę o komentarz, pozdrawiam:]:]

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam na nowy rozdział kochana! :)
  http://taste-your-lips.blogspot.com
  I czekam z niecierpliwością na nowość u Ciebie chociaż z tego co widzę to trochę czekać będę musiała :<
  Pozdrawiam! <3

  OdpowiedzUsuń
 38. {SPAM}

  Małe miasteczko Uniontown w stanie Pensylwania jest domem osiemnastoletniej Avalon, która stara się pozbierać po śmierci matki. Odbudowuje relacje z bratem, który w wypadku samochodowym doznał poważnego złamania kręgosłupa i naprawia związek ze swoim chłopakiem - Liamem.
  Kiedy do miasta wprowadza się tajemnicza piątka osób, na pozór spokojne miasto staje się tykającą bombą. Życie wszystkich mieszkańców jest zagrożone. Avalon Price jeszcze nie wie, że jest kluczem do rozwiązania wszystkich zagadek, że tylko ona może zapobiec coraz częstszym, niewyjaśnionym morderstwom w jej rodzinnym mieście.
  Stawka wzrasta, kiedy życie jej bliskich jest zagrożone. Tylko jak Avalon ma sobie poradzić, kiedy uczucia mącą w jej głowie? Jak ma być z kochającym, troskliwym Liamem, skoro nie potrafi przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym, niebezpiecznym Tylerze? Jak ma ochronić miasto, skoro nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa nawet sobie?
  Zachęcam do czytania:

  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Nowy rozdział na http://lying-naked-on-the-floor.blogspot.com/ :) Mam nadzieję, że zostawisz po sobie opinię <3

  OdpowiedzUsuń
 40. Hej, zapraszam na mój pierwszy blog o 1D. Dopiero zaczynam, proszę o wsparcie i szczery komentarz. http://smile-of-harry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. na naszym blogu http://hope-love-truth.blogspot.com pojawił się czwarty rozdział. Dopiero zaczęłyśmy pisać, może cię zainteresuję <3 prosimy o szczere komentarze. xx, - Aileen, Jullie, Sam ♥

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam do składania zgłoszeń. ;)
  [ http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 43. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą recenzalnie, na której, jak sama nazwa wskazuje, recenzujemy blogi :)Jeżeli chcesz poznać opinie kogoś innego o swoim blogu, zapraszam na:
  http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Gorąco zapraszam na 3 rozdział mojej książki
  Historia 3 przyjaciółek, magii, więzi no i One Direction ;) Lecą do Londynu po marzenia. Czy im się uda? Przeczytaj :P http://1lovedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Hej zapraszam do mnie na bloga.http://julus-world.blogspot.com/Pojawił się już drugi rozdział mojego opowiadania "Bez pamięci". Oprócz tego jest jeszcze prolog i pierwszy rozdział. |Liczę na choć krótki komentarz. Pozdrawiam Kilulu

  OdpowiedzUsuń
 46. Nominuję Cię do Liebster Award. Szczegóły u mnie ; )
  Isiia <3.

  OdpowiedzUsuń
 47. Drugi rozdział na whisper-of-secret.blogspot.com Zapraszam do czytania i komentowania!

  OdpowiedzUsuń
 48. "-Co rysujesz?- Chłopak z ciekawością zagląda na moją kartkę. Wystawiam ją, by mógł zobaczyć szkicownik.
  -Ten widok- Niall bierze szkicownik w swoje ręce. Jego długie palce przejeżdżają delikatnie po rysunku. Chłopak przegryza dolną wargę.
  - Ślicznie rysujesz- spogląda na mnie spod gęstych rzęs. Jego błękitne tęczówki otulają mnie ciepłym spojrzeniem. Zatracam się w jego oczach. Zupełnie zapominam, gdzie jestem." - Zapraszam na nowy, piętnasty, rozdział :)
  drop-of-hope.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam na siódmy rozdział. :)
  www.otchlan-czasu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Hej zapraszam na trzeci rozdział mojego opowiadanie :)
  http://julus-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam do śledzenia losów mojej bohaterki- Vii na http://i-am-possible-mystory.blogspot.com/ ^^ Jak na razie ukazało się pięć rozdziałów.

  OdpowiedzUsuń
 52. wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com

  wszystko mogłoby się wydawać,że jest świetne.
  Mam pracę,własny dom i wspaniałą przyjaciółkę- jednak jest też jedno,ale a mianowicie jestem samotną matką.
  Osoba,którą kochałam najbardziej na świecie mnie zostawiła dla kariery. Nic się nie układa, a zapomnienie o Louisie nie jest łatwe mają córkę,która na każdym kroku przypomina mi właśnie niego.

  OdpowiedzUsuń
 53. Nowy rozdział na http://lying-naked-on-the-floor.blogspot.com/ :) Mam nadzieję, że skomentujesz, bo dla mnie bardzo ważne :) <3

  OdpowiedzUsuń
 54. [spam]

  Zapraszam na http://fear-of-failure-1d.blogspot.com/?m=1 . Życie dwóch modelek z okładek Vogue'a ulega zmianie gdy ich menagerka wymyśla sposób na ich rozsławienie, a mianowicie mają udawać dziewczyny dwóch bardzo znanych członków brytyjskiego boybandu - One Direction. Mogę zdradzić, że znajomość z nimi nie będzie tak gładka jak przypuszczała menagerka.

  Zapraszam serdecznie:)

  http://fear-of-failure-1d.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 55. [spam]Kate Allen. Życie szybko pokazało jej swe prawdziwe oblicze. W młodym wieku wystawiło ją bez Boskiej opieki, tuż przed nosy wygłodniałych drapieżników. Walcząc o przetrwanie zbudowała wokół siebie mur, a przed oczyma miała jedynie widok drapieżców rzucających się na jej ciało. Czy kiedy odważy się przekroczyć próg bezpiecznej fortecy, życie znów przypomni jej, że nadzieja jest już zakopana głęboko pod ziemią?
  zapraszam: http://gorzka-strona-cukierka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam na www.kontury-zycia.blogspot.com . Blog jeszcze nie ruszył, ale pojawił się tam zwiastun, więc zapraszam do obejrzenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Hej kochana! Zapraszam na nowy rozdział!
  http://taste-your-lips.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że wpadniesz i zechcesz przeczytać! <3
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

 58. na naszym blogu http://hope-love-truth.blogspot.com pojawił się piąty rozdział. Dopiero zaczęłyśmy pisać, może cię zainteresuję <3 prosimy o szczere komentarze. xx, - Aileen, Jullie, Sam ♥

  OdpowiedzUsuń
 59. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)
  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/03/rozdzia-osmy.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)
  Rozdział ósmy
  „A, więc, to jest Bella moja dziewczyna”
  Oczami Nialla
  Czy tak trudno zrozumieć, że chce się przejść? Widocznie tak. Nie mogą w końcu dać mi trochę luzu i nie wypytywać co robię, kiedy nie ma ich w pobliżu!
  Z trudem wydostałem się z domu, kiedy oni oglądali bardzo interesujący film. Sądzę, ze propozycja dość dobrze nie była przemyślana, bo połowa towarzystwa usypiała. Kiedy w końcu zniknąłem z pola widzenia biegiem skierowałem się do parku, by zdążyć na czas, choć i tak wiedziałem, że to niemożliwe. W tej chwili przydała, by się być super bohaterem albo przynajmniej się teleportować.
  Oczywiście mogłem wyjść wcześniej i spokojnie spacerkiem dojść do parku niestety, jeśli chciałem wyjść bez wywiadu środowiskowego ta opcja była jedyną. Przez nich moje starania poszły na marne. Kilku godzinne przygotowania poszły w piach.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 60. Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się Rozdział 8.Tell the devil I said 'Hey' when you'll get back to where you're from. . buziaki xx (z góry przepraszam za spam)

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam na nowy rozdział. :)
  www.otchlan-czasu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Zapraszam serdecznie do polubienia strony https://www.facebook.com/elly.officialwebsite
  Potrzebuję lajków, aby udostępniono mi statystki strony... Byłabym wdzięczna za pomoc. I, jeśli masz ochotę, zajrzyj też na moje blogi, a szczegóły tutaj: http://www.blogger.com/profile/17431549326831046650

  OdpowiedzUsuń
 63. [Spam]
  Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowo założonego bloga z udziałem One Direction. Więcej szczegółów dowiesz się wchodząc na mojego bloga i zaglądając do zakładki "Fabuła". love-magic-mistakes.blogspot.com
  Liczę na szczery komentarz pod prologiem♥

  OdpowiedzUsuń
 64. Trzeci rozdział na whisper-of-secret.blogspot.com Zapraszam do czytania i komentowania!

  OdpowiedzUsuń
 65. Zapraszam Cię na 8 rozdział mojego opowiadania. :)
  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Ameliaxx

  OdpowiedzUsuń
 66. Nowy na http://lying-naked-on-the-floor.blogspot.com/ :) Liczę, że zostawisz komentarz :D <3

  OdpowiedzUsuń
 67. [Spam]
  Silniejsza osobowość - silniejsze cierpienie, straszniejsze upadki, większa amplituda przeżyć. Być silnym - to boli.
  Chciałabym zaprosić Cię na moje opowiadanie przedstawiające historię Justina Biebera oraz Ebony Crawford. Akcja rozgrywa się w Los Angeles a ich życie jest normalne – do czasu. Czeka ich wiele rozczarowań, przeżyć i wspomnień. Mam nadzieję, że będziesz chciała śledzić ich losy.
  Zapraszam serdecznie :*)
  www.badboymeetsdevil.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. Spam.
  Dziewczyna, która mimo choroby serca i życia poświęconego w szpitalu, ma marzenia oraz plany. Każdy dzień to walka. Codziennie ma takie samo zadanie: Bycie Silną. Wszystko zmieni (nie)zwykły koncert One Direction, na które zaciągnęły ją przyjaciółki.
  Jesteś ciekawa, co będzie dalej ?
  Zapraszam na mojego bloga: http://sick-with-love.blogspot.com/

  [ Przepraszam za spam ]

  OdpowiedzUsuń
 69. Zapraszam serdecznie na nowy rozdział. :)
  www.otchlan-czasu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 70. Hej! Chciałam Cię zaprosić na rozdział 3, który pojawił się wreszcie na http://iskierka-nadziei2.blogspot.com/ :) Proszę o szczery komentarz :*
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 71. Nowy rozdział :) Zapraszam :) http://lying-naked-on-the-floor.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Hej.- Powiedział uśmiechając się szeroko.
  - Cześć.- Odparłam.
  - Wejdź.- Zaprosił mnie do środka.
  Wewnątrz była jeszcze niezbyt miło wyglądająca dziewczyna i niski piegowaty blondyn.
  - To co? Zaczynaj.- Powiedziała pretensjonalnie czarnowłosa.
  18:15
  ***
  Wyszłam. Za mną wybiegł brunet.
  - Poczekaj!- Zawołał.
  Stanęłam. Chłopak złapał mnie delikatnie za ramiona i przyciągnął do siebie. W tym momencie poczułam jak mi zimno.

  ****
  Liliana -Zaczynaj - mówi dziewczyna przy klawiszach. -Grasz na bębnach, nie? Możemy zagrać wszyscy razem, zobaczymy jak się nam razem gra, okay? - pyta, ale wiem, że nie oczekuje odpowiedzi. Bezgłośnie przytakuje.
  ***
  W końcu widzę facetkę, może to ich menedżerka? Za nią stoi blondyn.
  -Uwaga, uwaga! - mówi kobieta.
  -Żeby nie przeciągać. Zdecydowaliśmy, że do naszego zespołu przyjmiemy…

  Jesteś ciekaw kto się dostał? I w ogóle o co w tym chodzi?
  Wejdź na http://i-gonna-learn-how-to-fly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. Dwoje młodych i bardzo utalentowanych ludzi. Ona i on. Zakochani w sobie do granic możliwości. Czy tragiczne przeżycia dziewczyny, odległość 1720 km i długotrwałe rozłąki nie zniszczą tego wspaniałego uczucia? Tego musicie przekonać się sami ale wiedzcie że że życie szykuje im dużo niespodzianek.

  Zapraszam:
  http://meandonedirection-julia.blogspot.com/
  xx Julia

  OdpowiedzUsuń
 74. Serdecznie zapraszam: http://opowiadanielittlethings.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. [SPAM]
  Jenny, od początku była inna niż wszyscy. Inaczej się odżywiała. Głównie jadła same warzywa i owoce. Jej rodzice tak na prawdę nie byli jej biologicznymi rodzicami. Kiedy miała 3 latka ,ktoś podrzucił ją pod drzwi jej obecnego domu.W jej rodzinnej miejscowości jej matka zabiła ,kiedyś człowieka ,a potem popełniła samobójstwo. Jej tato się załamał i wraz z Jenny, wyprowadzili się z wioski do miasta -Atlanty.Czasem jednak przyjeżdżał tam do wuja Jenny.Jedno przypadkowe wydarzenie i Jenny musi wyprowadzić się od swojego ojca i przenieść się do wuja. Z czasem w jej życiu dzieją się niewyjaśnione wydarzenia. Jenny odkrywa ,że nie jest taka sama jak wszyscy. Chce za wszelką cenę odkryć ,kim jest i co się stało z jej biologicznymi rodzicami ,a pomaga jej w tym chłopak o imieniu Niall. Przyjaźń ? A może coś więcej?Nazywa się Jenny Rossum ,a oto jej historia.
  http://rember-the-name.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Chciałabym zaprosić Cię na mojego bloga : http://my-red-sky.blogspot.com/
  fragment: Na miłość nie ma przepisu, a istnieje.
  Nie ma ciała, a da się ją czuć.
  Nie widzimy, lecz wiemy.
  Zaufanie. [...]Chwycił jej dłonie i pociągną. Wstała. Podniósł jej podbródek i oparł swoje czoło o jej. Patrzyli sobie nawzajem w oczy. Rozmawiali, nic nie mówiąc i rozumiejąc się. Od zawsze tak pomiędzy nimi było. Przycisnął swoje wargi do jej, zachłannie. Przekazując wszystko, wszystko co chciał jej dać i powiedzieć, a tego nie zrobił. W ich sercach zapłonął ogień, przelewany wodą. To prywatne uczucie, które zaistniało w nich, można nazwać… nie, tego nie można nazwać.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 77. Nel jako dziecko wiele przeszła...W świecie show biznesu żuje od dziecka jej ojcem chrzestnym jest Will Smith przyszywany brat jej zmarłej matki.
  Nelka ma 17 lat ale jest 4ever young dla niej życie to zabawa i jeszcze raz zabawa.Gdy w pewne święta wujek każe przyjechać jej do siebie przyjeżdża tam również 1d z menadżerem po paru całe 1D i Neli zostają sami na cały miesiąc.
  Co będzie dalej? Przekonasz się jak wejdziesz na moje bloga http://charlie-true-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. Spam
  April to dziewczyna mieszkająca w Londynie,wraz z przyjaciółmi chodzi do wspólnej szkoły.Wszystko było by dobrze,gdyby nie fakt że któregoś dnia,jej chłopak rzuca ją.Rozstanie boli jak każdego z nas. Próbuję pobudzić zazdrość Alexa chodzącego wraz z nią do szkoły,podrywając na jego oczach innych.A nawet idzie z nimi do łóżka tylko po to aby jej ex wiedział co stracił.
  W końcu zapomina już o słodkiej zemście,bawiąc się na imprezach,pijąc nie zliczone ilości alkoholu czy uprawiając sex z przyjacielem. http://andiamveryhappy.blogspot.com/
  Jeśli zaciekawiła cie historia April zapraszam do napisania swojej opinii pod rozdziałem,a także do zaobserwowania.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam ~Gabi

  OdpowiedzUsuń
 80. Na http://lying-naked-on-the-floor.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział :) Zapraszam! <3

  OdpowiedzUsuń
 81. Czwarty rozdział na whisper-of-secret.blogspot.com Zapraszam do czytania i komentowania!!!

  OdpowiedzUsuń
 82. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. [spam]
  "Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ? "
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
 84. [SPAM]
  Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. U mnie też głównym bohaterem jest Niall. Miło będzie jeżeli powiesz co myślisz. ;)
  http://truly-madly-deeply-niall.blogspot.com/
  Jeszcze raz przesyłam buziaki. ;*

  OdpowiedzUsuń
 86. Zapraszam serdecznie na dziesiąty rozdział. :)
  www.otchlan-czasu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 87. 'Jej zapach wprawiał go w stan euforii. Taka świeża, piękna i naturalna. Nie potrafił określić jak bardzo działała na Jego wyobraźnie. Potrafił myśleć o niej w każdej chwili, każdego dnia o każdej porze. Pragnął czuć smak jej ust na swoich przez cały czas, pragnął dotykać silnymi dłońmi jej ciała, jak i czuć na sobie jej dotyk. Dla niego była ideałem w każdym calu. Jak to możliwe skoro przecież ideały nie istnieją? A jednak, dla niego była nieskazitelna, zupełnie wyjątkowa. '
  Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się
  Rozdział 9."I shot for the sky I'm stuck on the ground so why do I try I know I'm gonna fall down."
  Przepraszam za spam i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 88. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D.
  To opis REALNEGO życia gwiazdy pod postacią dziennika Harry'ego Styles'a.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 89. Spam !
  Życie dziewiętnastoletniej Lizzy zmienia się diametralnie, kiedy dziewczyna pomaga przyjaciółce spełnić jej marzenie : poznać jej największych Idoli. Lizzy, chcąc zrobić nie fortunne zdjęcie jej idolom, starając się zabłysnąć w świecie show-biznesu, daje się przyłapać. Poznaje razem ze swoją przyjaciółką, jej idoli, mając za zadanie się wytłumaczyć. Ta jednak, mówi co myśli i nie ma najmniejszego zamiaru ich przeprosić. Ulubieńcy jej przyjaciółki są pod wrażeniem jej temperamentu i charakteru, więc proponują jej ofertę nie do odrzucenia. Jaką decyzję podejmie Lizzy ? Czy wyjdzie jej to na dobre ? Czy zazna smaku sławy, o czym marzyła od dziecka? Czy pozna smak prawdziwej miłości ? Czy jej sekrety skrywane przed światem, wyjdą na jaw ?
  + http://you-and-i-lizzy.blogspot.com/
  Isiia.

  OdpowiedzUsuń
 90. http://will-preserve-each-day.blogspot.com/
  http://wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. Nowy na http://lying-naked-on-the-floor.blogspot.com/ :) Liczę na komentarz <3

  OdpowiedzUsuń
 92. [SPAM]

  Chciałabym serdecznie zaprosić na bloga, którego prowadzę razem z przyjaciółką, Martą. O czym on jest? O dwóch skrajnościach imieniem Francesca i Kimberly. Po paradoksalnej sytuacji dziewczyny zaprzyjaźniły się mimo swojej odmienności.
  Franky jest tancerką o mocnym charakterze. Potrafi być wredna i często wykorzystuje ludzi. Kim zaś jest tą… Lepszą? Ma dobre serce i dużo pisze. W przyszłości chciałaby byś znaną pisarką.
  Trudno mi jest w skrócie opisać bohaterki, toteż zapraszam na naszego bloga, w którym jak na razie znajduje się szczegółowy opis bohaterów i prolog.
  To dopiero początek historii, więc łatwo będzie się wdrążyć. :)
  hide-feelings.blogspot.com
  P.S. W opowiadaniu nie zabraknie One Direction!

  Pozdrawiam serdecznie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 93. Dziewczyna, która nie wie, co to znaczy "być wolnym". Dziewczyna, którą przerasta natłok obowiązków. Dziewczyna, której życie dla wszystkich jest idealne. Dla wszystkich, oprócz niej. Pewnego wieczoru udaje się jej uciec. Wyjeżdża. Tchórzy i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Łamie swoje zasady, aby chociaż raz być "normalną". Jednak jej życie nigdy nie będzie "normalne". Ale spróbować zawsze warto...

  Zapraszam na mojego bloga! :)
  http://the-royal-story1d.blogspot.com/

  Oraz wpadnij jeszcze tu, jak chcesz:
  http://anything-is-possible-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 94. Violetta jest miła, inteligentna, nieśmiała. Dziewczyna wiele w swoim życiu wycierpiała. W domu była bita, a w szkole wyśmiewana. Pewnego razu obudziła w sobie moc, o której nie wiedziała. Viola jest w połowie demonem, a w połowie czarodziejką. Później postanawia wyjechac do swojego kuzyna Niall'a. Czy jej życie będzie lepsze w Londynie? Może wreszcie będzie miała przyjaciół? A może po raz pierwszy się zakocha? Jeśli chcesz znac odpowiedzi na pytania przeczytaj bloga http://dzieli-nas-wszystko-jednoczy-milosc.blogspot.com/. Jeśli ci się spodoba, miło by było gdybyś dodała się do obserwatorów, skomentowała i wyraziła swoją opinię :) Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 95. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?
  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie:
  http://zgubne-uczucia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Jeśli chcesz poznać losy naszych bohaterów zapraszam na http://life-are-moments.blogspot.com/
  Pozdrawiamy i życzymy przyjemniej niedzieli, Allie & Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń
 97. **Spam**Jeśli nie lubisz takich wiadomości, usuń komentarz**


  'Przecież życie zawsze jest proste...Uh? Co powiedziałeś? To czyste kłamstwo. Czasami życie to piekło. Dzieje się tak przez nasze decyzje, uczynki...A czasami po prostu nie mamy na to wpływu. Los jest nie przewidywalny. Nie wiadomo co Cię spotka za rogiem. Chwytaj każdy dzień, jakby był tym ostatnim. Idź za głosem swego serca , rób to co kochasz, nawet jeśli inni tego nie tolerują. Ludzie nie docenią życia, dopóki nie przekonają się, jakie jest ono ważne, ile by stracili, gdyby nie poznali jego dobrych stron.'
  Ona - Zwykła dziewczyna z małego miasteczka. Od urodzenia jej pasją było śpiewanie.
  On - Niezwykły chłopak, członek najpopularniejszego boysbandu na świecie.
  Pierwsze spotkanie było zupełnie przypadkowe. On od razu zobaczył w Niej swoją bratnią duszę, drugą połówkę. Ona początkowo podchodziła do Niego z większym dystansem. Po pewnym czasie dłużej tak nie mogła. Zaczęła widzieć w nim kogoś bliższego, niż przyjaciela. Połączyła ich miłość silniejsza od śmierci. Ale czy potężniejsza od kłamstw, które później zaczęły ich otaczać?
  Dowiesz się tego, czytając moje opowiadanie: http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 99. Piąty rozdział na whisper-of-secret.blogspot.com Zapraszam do czytania i komentowania! ;)

  OdpowiedzUsuń
 100. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  Xoxo :*********
  Mrs.Horanowa ♥

  OdpowiedzUsuń
 101. Ivy - młoda piosenkarka, Louis - piosenkarz w zespole One Direction. Przed tą dwójką zostaniw postawione trudne zadanie i nie wiadomo czy uda im się je wykonać. Kiedy z pozoru wszytko idze dobrze coś się psuje, a w ich zycie wkraczają osoby trzecie, które pragną tego co najgorsze dla bohaterów i nawet dopuszczą do śmierci niewinnych osób, aby tylko osiągnąć swój cel. Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com
  Pozdrawiam Eve;*
  PS. Zachęcam również do obejrzenia zwiastunu : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JRNeS69AMBQ

  OdpowiedzUsuń
 102. [SPAM]
  http://uwierz-w-nadzieje.blogspot.com/ ------> to historia o nastoletniej anorektyczce, która zazna w swoim 'krótkim' życiu więcej niż niejeden potomek mrocznej przeszłości ojca.
  Jeśli jesteś zainteresowana, to wpadnij, zapraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
 103. http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/ [ZAYN] - "To tak jakby pokochać własnego wroga. Zacząć oddychać wiedząc, że jest blisko. Naprawdę go nienawidzę. Naprawdę mam go dosyć. Tylko czasami czuję jakby był moją kokainą. To jego obecność daje mi siły, a zapach męskich perfum przyprawia mnie o motylki w nosie. Kocham go całym sercem, ale jednocześnie nienawidzę. Czuję się jak dwie osoby w jednym ciele."
  oraz kiss-me-hard-before-you-go-please.blogspot.com/ [ZAYN] - czyli jak Zayn będzie musiał uporać się z problemami swoimi, swojej dziewczyny, wychować dziesięcioletnią Joy, a przy okazji zająć się zespołem. Los oczywiście będzie chciał inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 104. [spam]

  Zamknij drzwi.
  Przekręć klucz.
  Odwróć się i odejdź.
  Nigdy nas tu nie było.
  Samotny oddech w pomieszczeniu snu.
  Nie widać ścian, tylko mgła.
  Znajomy aromat - rozpaczy.

  Historia dwojga ludzi. Ludzi, którzy po woli przestają żyć.

  http://my-red-sky.blogspot.com/
  Zapraszam :>

  OdpowiedzUsuń
 105. Opowiadanie oparte na sławnym i lubianym motywie pt. "co sława robi z człowiekiem". Do tego dołączmy wątek miłosny, kłamstwa, Nowy Jork, żądzę sławy... i pewną nieugiętą "przyjaciółkę", która nieźle namiesza w życiu głównych bohaterów. Nie przegonią jej tak łatwo. Będą musieli wiele poświęcić, aby z czystym sumieniem mogli zacząć budować swoje życie od nowa. Pytanie - czy warto?


  Główni bohaterowie będą musieli zadać sobie mnóstwo pytań.
  Czy najważniejsze są dla nich miłość, przyjaźń i wzajemny szacunek, czy bycie zachłanną, wypraną z uczuć hieną, która trafia po trupach do celu.

  http://ohwilliamsburg.blogspot.com - zapraszam. (:

  OdpowiedzUsuń
 106. Serdecznie zapraszam na nowo powstałego bloga o tematyce 1D www.the-hesitate.blogspot.com
  "Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym marzeniom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to zakończyć jak nie choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był on zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają co roku na wiosnę, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. On jest już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszy schodek. On wyciąga do niej pomocną dłoń, a ona w życiu nie przypuszczałaby, że jego zamiary mogą być nie do końca czyste..."

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 107. Hej. Zapraszam Cię na mojego, nowego bloga z opowiadaniem:
  love-of-accident.blogspot.com
  Pozdrawiam, Maarit :)

  OdpowiedzUsuń
 108. Zapraszam do siebie ;) Jest już 3 rozdział.
  Jesteś ciekawa czy Ivy wybaczy Malikowi zachowanie na imprezie ? Wejdź i przeczytaj ! ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 109. Sześć wampirów...
  Dwóch wilkołaków...
  Dwa duchy...
  Demon...
  Hybryda...
  Czarownica...
  Człowiek...
  Walka, która toczy się od lat. Historia, która wydaje się nie mieć końca. Nowe życie po śmierci? W ich przypadku tak. Co z tego wyniknie?
  Nina, Bonnie, Caroline, Harry, Zayn, Niall, Jesy, Sharon, Perrie, Jade, Louis, Lucas, Damon i Liam...
  Czternaście całkiem odmiennych bohaterów. Czternaście historii i tajemnic do odkrycia.
  Chcesz którąś odkryć? W takim razie niech otworzą się przed Tobą wrota...
  http://nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 110. 26 rozdział na escape-from-love.blogspot.com i 7 rozdział na whisper-of-secret.blogspot.com Zapraszam do czytania i komentowania!

  OdpowiedzUsuń
 111. Zapraszam do siebie na opowiadanie o One Direction ;)
  Pojawił się już 4 rozdział.

  Poszukuje także ciekawych opowiadań gdzie główną rolę gra Zayn Malik. Jeśli znasz albo posiadasz takie opowiadanie to napisz w komentarzu. ;))

  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/ Zapraszam również do komentowania ! ;))

  OdpowiedzUsuń
 112. ,,Wiecie jak to jest mieć starszego sławnego brata. Nie, nie wiecie? Za to ja wiem i nie polecam temu nikomu nawet największemu wrogowi chodź mam ich wiele. Powiem tyle mój brat to jedno z najgorszych przeżyć mojego życia. Opowiedzieć wam trochę, dlaczego tak go nie cierpię. Tak, no to dobra...''
  Chcecie się dowiedzieć więcej zapraszam na mojego bloga:
  one-direction-change.blogspot.com/
  Z góry przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń

 113. Zapraszam na epilog :
  + http://just-trust-isiia999.blogspot.com/
  Oraz na nowy blog :
  + http://law-of-heart.blogspot.com/

  Siedemnastoletnia London ma wszystko czego pragnie przeciętna nastolatka. Popularność, pieniądze, kochających rodziców i cudownych przyjaciół, którzy są na każde skinienie jej palca. Wszystko się zmienia kiedy jej matka sprowadza do domu pewnego chłopaka, którym ma się zająć. Dziewczyna nie ma najmniejszego zamiaru spoufalać się z podopiecznym jej matki, do czasu, gdy … wpakuje się w kłopoty razem z chłopakiem, niosące poważne konsekwencje

  OdpowiedzUsuń
 114. Opowiadanie o przyjaciółkach, które zaczynają nowe życie w Londynie, przeżywają wspaniałe przygody i poznają nowych ludzi :) Blog dopiero się rozkręca, ale moge zagwarantować, że w następnych rozdziałach będzie ciekawie :) Zapraszam ! :)
  http://opowiadanie-1d-lilly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 115. http://lullaby-fanfiction.blogspot.com/
  To miało być jej ostatnie zadanie. Wszystko miało pójść łatwo, a potem...mieli być bogaci i wreszcie żyć normalnie. Robiła to co chciał nie zastanawiając się czy słusznie postępuje. Już dawno nauczył ją, że uczucia są bezwartościowe... Wszystko zmieniły powracające wspomnienia. Zaczęła odzyskiwać pamięć, którą utraciła w wieku 15 lat. Czy wykona swoją misję do końca ? Jaki udział w jej przeszłości miał Brandon i Niall ?

  Zwiatun-> http://www.youtube.com/watch?v=QQGiXj-iNFE&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 116. Prowadzisz opowiadanie tematycznie związanym z One Direction, lub pojedynczymi członkami zespołu? Nie czekaj! Zgłoś swojego bloga do spisu "Ministerstwo FanFiction o One Direction". Zajdziesz tutaj ulubione rodzaje opowiadań związane z 1D. Twój blog może także zostać dodany do spisu i do odpowiedniej kategorii dla Ciebie! Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę "Zgłoś Bloga", a twój blog zostanie wpisany do Rejestru!
  Serdecznie Z A P R A S Z A M !!!
  Pozdrawiam,
  N.
  [http://ministerstwo-ff-o-one-direction.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 117. "Zuza w ciągu siedemnastoletniego życia przeprowadzała się już z jednego miasta do innego kilkadziesiąt razy, więc kolejna nie jest dla niej niczym nowym. Stara się nie zaprzyjaźniać z nikim, żeby nie cierpieć przy rozstaniu. Stara się, lecz nie przychodzi jej to łatwo, dlatego, że Kamila, Kacper, Seba, Laura, Adrian i Mateusz robią wszystko by było inaczej. Jedynie ich najlepszy przyjaciel Patryk ma inne zdanie..."

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://uprzedzenie-a-milosc.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że odwiedzisz mój blog.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 118. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość recenzji!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 119. Jedna zwykła dziewczyna
  Jedna zwykła historia
  Miliony zwykłych ludzi

  "[…] Poza tym chcę być oryginalnie brzydka. Uroda to rzecz pospolita."
  ~Halina Snopkiewicz

  Jeśli masz czas :)
  http://just-like-a-mirror.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 120. Patrzyłam mu w oczy. Jego ciemne tęczówki płonęły radością. Był taki naiwny. Wierzył w każde moje słowo. Zrobiło mi się go szkoda. W jednej chwili chciałam mu powiedzieć całą prawdę. Że nie mam rodziców, ciągle uciekam, jestem niepełnoletnia, że znam jego przeszłość. Przeszłość, która bolała mnie tak samo, jak jego. Przeszłość, która to wszystko zaczęła. On tego nie wiedział. Gdyby to usłyszał, znienawidziłby mnie. Nie mogłam sobie na to pozwolić. Nie teraz. Moi przyjaciele na mnie liczą. To przecież przez niego policja złapała Chrisa. Powinnam życzyć mu takiego samego bólu, jakiego ja doświadczyłam, a nie się nad nim litować. Niestety już sama nie wiedziałam, co mam robić. A do feralnego dnia było coraz bliżej....

  http://1d-castle-of-glass.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 121. Chciałabym zaprosić Cię na mojego nowego bloga http://dejavuzycia.blogspot.com/ :)Mam nadzieję, że zajrzysz, a oto prolog :)

  Miałam dwadzieścia lat, byłam studentką zarządzania i marketingu i mieszkałam w niewielkiej kawalerce. Czy to było szczytem moich marzeń?
  Mimo, że cała drżałam na myśl o tym, gdzie się znajduję, uśmiechałam się widząc ciekawskie spojrzenia dziewczyn z uczelni. Nie miały własnego życia. Ja uważałam, że nie miały własnego życia. Może miały, ale nie potrafiły go przeżyć tak, jak powinny. Co wieczór wracały do domu, w którym czekali rodzice, chłopak. Co weekend impreza, seks z przypadkowo poznanym chłopakiem. Dlatego nie miałam z nimi wspólnych tematów. Kompletnie nie znałam się na chłopakach, o mężczyznach nie wspominając.

  Nie raz, nie dwa próbowałam się na nie otworzyć. Próbowałam im zaufać, zwierzyć się. Jednak przeszłość kompletnie pokrzyżowała mi plany. Stałam się aspołeczną kreaturą. Nie dotykać. Nie rozmawiać. .... Cierpiałam.
  Studia minęły mi bardzo szybko i tuż po otrzymaniu dyplomu, byłam gotowa podbić stolicę burzą swoich młodzieńczych pomysłów. Największa pomyłka. Młodzieńcze pomysły i dobrze płatna praca, nie idą w parze. Teraz nie liczy się kreatywność i zapał młodych ludzi. Jeśli chcesz mieć dobrą posadę, dobrze opłacalny stołek ,musisz wskoczyć szefowi do łóżka.

  http://dejavuzycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. Żyjesz myśląc, że masz całą wieczność na rozpatrywanie najróżniejszych spraw. Nie zdajesz sobie jednak sprawy, że jedna chwila potrafi zniszczyć wszystko. Sprawić, że jakiekolwiek jutro przestaje istnieć. Przewrócić twoje życie do góry nogami, pokazując ulotność chwil. Zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele miałeś, gdy jedyne co trzymasz w swoich ramionach to wspomnienia.
  Zayn stracił wszystko, co miało dla niego znaczenie. Ronnie odeszła, a on nie mógł nic na to zaradzić. Czy uda mu się ją odzyskać? Czy może już na zawsze będzie musiał zapomieć o ukochanej, nie mając pojęcia, co zrobił nie tak?

  Zapraszam na bloga www.when-i-was-your-man.blogspot.com


  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 123. hej! :) zapraszam na http://that-what-makes-you-beautiful.blogspot.com/ :)
  Może coś Cię zainteresuje :)

  OdpowiedzUsuń
 124. Zeszłoroczne wakacje były dla Savannah czymś pięknym. Na nich poznała starszego od siebie o trzy lata Harry'ego. Przez dwa miesiące oprowadzała go po swojej rodzinnej Barcelonie i pomagała w robieniu najciekawszych dla 'New York Times'a' zdjęć. Niestety wraz z rozpoczęciem września musieli się rozstać. Początkowo mili ze sobą kontakt jednak wsyzstko zaginęło po dość długim czasie. Dziewczyna nie mogła się otrząsnąć po jego stracie, jednak długi i wyczerpujący rok nauczył ją tego, by nieufać chłopcom.
  Teraz spotykają się ponownie. Tylko, że ty razem są to inne i trudne dla obojga okoliczności. Przez wypadek, mający miejsce w październiku 2012 Harry stracił pamięć i miał jedynie przebłyski tamtych dwóch miesięcy spędzony z Sav. Niestety jej tam nie ma. Czy ich drogi ponownie się połączą? Czy znowu będą mieli otwarte dla siebie serca?

  you-were-my-dream-my-wold.blogspot.com

  Przepraszam za spam i pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 125. To miała być zwykła wizyta.Przyjechała z rodzinną do Londynu w odwiedziny do swojej ciotki.Chciała tam zapomnieć o przeszłości.Tego dnia została zmuszona przez rodziców do spędzenia czasu z nielubianym kuzynem .On zabrała ją w miejsce gdzie wszystko się zaczęło. Dowiedziała się strasznej prawdy o tym kim on naprawdę jest.Niby wydaję się zwykłym chłopakiem,jednak wraz z przyjaciółmi skrywa niebezpieczną tajemnicę. Myślała,że uda jej się uciec od świata strachu,grozy i płaczu.Niestety przez to wydarzenie jeszcze bardziej poznaję ciemną stronę rzeczywistość.Muszą się ukrywać,okłamują rodziców o tym gdzie naprawdę się znajdują.W końcu zakochuję się w jednym z czworga przyjaciół kuzyna.Czy ta miłość zostanie odwzajemniona? Czy uda się jej być nareszcie szczęśliwą? A może dojdzie do tragedii?
  Na wszystkie pytania odpowiedź znajdziecie tutaj!:http://anna-secrets-love-hate-dangers.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam do czytania!

  OdpowiedzUsuń
 126. Zapraszam na swojego nowego bloga. Można tam znaleźć dopiero co dodany prolog ;3 xx
  http://sea-depths.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy